שלום רב, בתקופה מאתגרת זו, בטחונית וכלכלית, עובדים רבים מוצאים לחל"ת על ידי מעסיקיהם ו/או מפונים מבתיהם על ידי פיקוד העורף. חברת שי תשמח לקלוט, להכשיר ולהעסיק עובדים אלו בעבודת הקודש של טיפול בקשישים. העבודה מאיזור גוש דן ועד ק.שמונה. הצטרפו עוד היום למשפחת שי. פרטים נוספים בטלפון 1-700-501-900.

שירותים נוספים

שרות קצר מועד

קשישים לאחר אשפוז (שברים בגפיים, ניתוחים, שיקום או מחלה חריפה הפוגעת בתפקודם היומיומי) ואינם בעלי חוק סיעוד מביטוח לאומי, זכאים לפנות לבקשת עזרה סיעודית זמנית בביתם מביטוח לאומי.

העזרה – תינתן בהיקף של 86 שעות ויש לנצלה למשך 60 יום. שרות זה נועד לעזור לקשישים בזמן צרה ובדרך כלל האישור שלו מביטוח לאומי מתקבל תוך זמן קצר.

מטפל/ת של שי יכולה להגיע לעזור לקשיש באופן מידי לאחר השחרור מבית החולים

מצב בריאות קיצוני

זקן שתובע גמלת סיעוד ולפי מסמכים שהגיש לביטוח לאומי מדובר במצב בריאות קיצוני, המעיד על רמת תלות מוחלטת שלו בעזרת הזולת לביצוע פעולות היום יום (להתהלך בבית, להתלבש, לאכול, להתרחץ ולטפל בהפרשות, או שהוא זקוק להשגחה מתמדת) – הביטוח הלאומי מבצע את הערכת התפקוד על סמך מסמכים רפואיים, שהתובע צירף אל התביעה, ללא צורך בבדיקת התובע בביתו על ידי מעריך של ביטוח לאומי.

תובע בן 90 ומעלה

תובע גמלת סיעוד בן 90 ומעלה, יוכל לבחור בביצוע הערכה תפקודית על ידי רופא מומחה בגריאטריה, שיעשה את ההערכה במסגרת עבודתו במוסד ציבורי. (בית חולים, מרפאת חוץ, מרפאת קופת חולים) ללא תשלום מצד הקשיש.

ההערכה תימסר לביטוח לאומי ותפטור אותו מבדיקה בביתו.

עובדים זרים

חברת שי מעסיקה כ 1,000 עובדים זרים. המטפלים הזרים מקבלים את שכרם כולל כל ההטבות הסוציאליות שבחוק מחברת שי. חברת שי הינה חברת סיעוד אשר משלמת את התעריפים הגבוהים ביותר למטפלים הזרים ומפקחת על עבודתם בבית בקשישים.

לחברה צוות רב – מקצועי המורכב מאחיות, עובדים סוציאליים וגרונטולוגים, המסיעים למשפחות להתמודד עם העובדים הזרים החיים 24 שעות בביתם.

בתחום הסיעוד נעשית הדרכה של כל עובד זר בהתאם לצרכים המיוחדים של החולה בו הוא אמור לטפל.

חברת שי מקיימת באופן סדיר הכשרת עובדים זרים בקורסים בהתאם לתוכנית של ביטוח לאומי הן בשפה העברית, אנגלית ורוסית.

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
התקשרו לחברת שי סיעוד 1-700-50-1900
WhatsApp: 052-6956289

או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
לדלג לתוכן הראשיתפריט נגישותהצהרת נגישותיצירת קשרמפת האתר
WhatsApp chat

חברת שי לשרותי סיעוד מחזקת את חיילי צה"ל ועם ישראל בימים הקשים שעוברים עלינו.

אנו נותנים שרות כרגיל בכל 23 הסניפים שלנו וזמינים לכל מענה לציבור הלקוחות 24/7

בטלפון: 1700-50-1900

בטלפון סלולרי: 054-5851919

בווטסאפ: 052-6956289

בדוא"ל: office@shay-siud.co.il